| Nowość roku: | 2020 |
| W sprzedaży od: | 30 listopad 2020 |
| Kod EAN: | 4015615963356 |
| Produkt line: | PIKO Expert |
| Typ lokomotywy i numer: | ET22-1183 |
| Oznaczenie: | PKP |
| Epoka: | V (1985 - 2010) |
| Długość modelu: | 221 mm |
| Min promień skrętu: | 358 mm |
| Gniazdo dekodera: | tak - 22 PIN PluX22 |
| Zasilanie: | 12V - prąd stały |
| Zasilanie z pantografu: | możliwe |
| Silnik: | z kołem zamachowym |
| Oświetlenie, światła czołowe: | 3 białe przód / 2 czerwone tył |
| Skala: | H0 - 1:87 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.