| Skala | H0 (1:87) – rozstaw szyn 16,5 mm |
| Producent | PIKO |
| Numer katalogowy produktu | 57828 |
| Koleje | PKP |
| Epoka | VI |
| Minimalny zalecany promień jazdy | 358 mm |
| Długość modelu | 221 mm |
| Gniazdo dekodera cyfrowego DCC | PluX22 NEM 658 |
| Światła | Zmiana świateł w zależności od kierunku jazdy - biały |
| Sprzęgi | Standard NEM 362 |
| Zasilanie | Prąd stały DC |
| Seria produktowa | PIKO HOBBY |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.