| Skala | H0 (1:87) – rozstaw szyn 16,5 mm |
| Producent | PIKO |
| Numer katalogowy produktu | 53197 |
| Koleje | PKP |
| Epoka | III |
| Minimalny zalecany promień jazdy | 358 mm |
| Długość modelu | 221 mm |
| Sprzęgi | Standardowe gniazda NEM 362 z kinematyką krótkiego sprzęgu |
| Seria produktowa | PIKO Hobby |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.