Plecak OUTHORN HOL19 PCG603B 80L (niebieski)

PCG603B

Nowy produkt

Plecak OUTHORN HOL19 PCG603B 80l, niebieski

RUNNING WILD/PLECAK GÓRSKI TURYSTYCZNY PCG603B

Więcej szczegółów

205,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Plecak turystyczny PCG603B ma pojemność aż 80 litrów, a dzięki licznym kieszeniom znajdziesz miejsce dla każdej rzeczy. Ponadto za pomocą pasów kompresyjnego możesz zminimalizować objętość plecaka, tak aby noszenie go było dla Ciebie jak najwygodniejsze.

Na plecach zastosowano miękkie panele w technologii Ventilla obszyte miękką siateczką, co zapewni efektywną cyrkulację powietrza. Tylny panel zostało dodatkowo usztywniony, by ekwipunek nie wbijał Ci się w plecy. Łatwy i szybki dostęp do komory głównej zapewni Ci ściągacz ze stoperami. Główna przegroda została dodatkowo osłonięta klapą zapinaną na klamry, co osłania zawartość plecaka na wypadek deszczu.

Gdy czeka Cię męcząca wędrówka lub wspinaczka, to bardzo ważne jest, aby nic nie przeszkadzało Ci w czasie wysiłku fizycznego. To dlatego prezentowany model wyposażony jest w pas piersiowy i elastyczny pas biodrowy, które zadbają o stabilność i bezpieczeństwo podczas użytkowania. Aby jeszcze dodatkowo zwiększyć Twoje bezpieczeństwo, plecak został wyposażony w elementy odblaskowe, dzięki którym będziesz lepiej widoczny w czasie marszu po zmroku.


Parametry:

 • miękkie panele na plecach wyścielone siateczką Ventilla
 • usztywniony tył
 • profilowane, regulowane szelki
 • pasy kompresyjne
 • komora główna osłonięta klapą zapinaną na klamry
 • zapięcie komory głównej: podwójny ściągacz ze stoperami
 • 2 kieszenie boczne z siatki ze ściągaczem
 • 2 kieszenie na froncie plecaka, w tym jedna z organizerem
 • zintegrowany, regulowany pas biodrowy
 • 2 kieszonki na suwak na pasie biodrowym
 • regulowany pas piersiowy z gwizdkiem ratunkowym
 • liczne troki i uchwyty do mocowania kijów, karimaty lub czekanu
 • materiał: 100% poliester
 • wymiary: 70x37x18cm
 • pojemność: 80L
 • waga: 1200g

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Plecak OUTHORN HOL19 PCG603B 80L (niebieski)

Plecak OUTHORN HOL19 PCG603B 80L (niebieski)

Plecak OUTHORN HOL19 PCG603B 80l, niebieski

RUNNING WILD/PLECAK GÓRSKI TURYSTYCZNY PCG603B